S klesající teplotou klesají i ceny Vašich oblíbených fotoproduktů! Fotoobrazy na akrylovém skle - sleva 50%, Nástěnné fotokalendáře "KLASIK" - sleva 30%, Fotoknihy v pevných deskách - sleva 35%, Stolní plánovací fotokalendáře - sleva 20%

Kalendáře a diáře

 

Novinka!

Dva typy provedení nástěnných kalendářů:

KLASIK -  nástěnný kalendář tištěný na papír s lesklou povrchovou úpravou 200g.
PREMIUM - luxusní nástěnný kalendář tištěný na papír s lesklou povrchovou úpravou 200g jehož listy jsou zušlechtěny UV lakem ve vysokém lesku.

Originální způsob jak mít své oblíbené fotografie na očích po celý rok.

Máme pro Vás připraveno řadu typů a rozměrů:

Individuální diáře: Týdenní diář velikosti A5 (148x210 mm) Rozsah: 97 stran Provedení: týdenní řádkové a sloupcové rozvržení, jmenné svátky (ČR), státní svátky a významné dny (ČR), čísla týdnů, přehledové měsíční kalendárium, prostor pro poznámky, bílé stránky v dvojité kovové spirále. U sloupcového rozvržení - denní rozdělení. Jediné co potřebujete pro vytvoření individuálního diáře je 22 vašich oblíbených fotografií, ze kterých se budete moci těšit po celý následující rok.

Stolní kalendáře: Plánovací a fotografické stolní kalendáře (297x148 mm, 210x170 mm) Rozsah: 57 stran Provedení: týdenní kalendárium, jmenné svátky (ČR), státní svátky a významné dny (ČR), čísla týdnů, fáze měsíce. Listy kalendáře jsou spojeny dvojitou kovovou spirálou, kartónový stojánek. Pro vytvoření týdenního stolního kalendáře budete potřebovat 56 fotografií.

Nástěnné kalendáře:Formáty: A4, A3, čtvercové 30x30 cm, kuchyňské (150x420 mm), maxi (356x652 mm) Rozsah: 13 listů Provedení: české a univerzální kalendárium, vyznačení nedělí a státních svátků (ČR). Řada barevných provedení. Listy kalendáře jsou spojeny dvojitou kovovou spirálou. Pro vytvoření nástěnného kalendáře Vám bude stačit 13 fotografií.