logo 123print

Výdejní místo: Panuškova 1299/2, 140 00  Praha 4 - Krč                      Telefon: (+420) 296 114 911, 731 142 957,  E-mail: obchod@123print.cz 
Provozní doba výdejního místa: všední dny 9:00 - 17:30.

Uchovejte své dovolené, zážitky a výjímečné okamžiky díky stále oblíbenější fotoknize.

Je to snadné, vyberte si typ (vazbu) fotoknihy:

  • Miniknihy, v měkkých deskách o rozměru 15x10 cm a rozsahu 32 stran. Přejít do kategorie "Miniknihy".
  • Fotoknihy v kroužkové vazbě - aktuálně nejsou uvedené fotoknihy v nabídce.
  • Fotoknihy v měkkých deskách, jedná se o fotoknihy v měkkých deskách, takzvaný paperback. Fotoknihy jsou menšího formátu a to dle zvoleného motivu nejčastěji 21x21 cm, popř. A4 na výšku. Fotokniha má laminovanou obálku (300g leská křída), vnitřní blok (200g lesklá křída) bez povrchové úpravy. Volitelný rozsah počtu stran. Základní rozsah 28 stran, lze v průběhu tvorby zvětšit pomocí ikony "Vložit stranu" až na 132 stran. Menší nežli základní rozsah stran (28 stran) není bohužel z technologických důvodů možný. V základní nabídce naleznete více jak 60 předpřipravených fotoknih. Všechny fotoknihy si můžete upravit dle svých představ. V online editoru máte k dispozici celou řadu dalších pozadí a scrapbooků, takže vámi vytvořená fotokniha může být jedinečná. Přejít do kategorie "Fotoknihy v měkkých deskách".
  • Fotoknihy v pevných deskách, jedná se o nejprodávanější typ fotoknihy. Fotoknihu lze objednat ve verzi KLASIK, vnitřní blok (200g lesklá křída) bez povrchové úpravy nebo ve verzi PREMIUM vnitřní blok (200g lesklá křída) je povrchově zušlechtěn UV lakem. Jednotlivé listy dosahují vyššího lesku a papír působí dojmem fotopapíru. Nabízené formáty: 21x21 cm, A4 na výšku, A4 na šířku, 30x30 cm. Nabídka formátů se může lišit dle zvoleného motivu. Fotokniha má volitelný rozsah počtu stran. Základní rozsah 28 stran, lze v průběhu tvorby zvětšit pomocí ikony "Vložit stranu" až na 132 stran. Menší nežli základní rozsah stran (28 stran) není bohužel z technologických důvodů možný. V základní nabídce naleznete více jak 60 předpřipravených fotoknih. Všechny fotoknihy si můžete upravit dle svých představ. V online editoru máte k dispozici celou řadu dalších pozadí a scrapbooků, takže vámi vytvořená fotokniha může být jedinečná. Přejít do kategorie "Fotoknihy v pevných deskách".

Zvolte si tématické zaměření Vaší fotoknihy popřípadě využijte variantu s univerzálním bílým či černým pozadím. Vzhled vámi vybraného tématu (prolistovat ukázky jednotlivých vzhledů naleznete v detailu příslušného vzhledu, využít můžete i připravený videonávod, který Vás seznámí s možnostmi online editoru pro tvorbu fotoknih). Ukázky fotoknih a videonávody aktuálně připravujeme k dispozici vám budou v nejbližším období.
V detailu zvoleného produktu si vyberte si formát (velikost) a verzi (KLASIK, PREMIUM) fotoknihy a klikněte na "VYTVOŘIT".

Expediční doba: obvykle 5 až 7 pracovních dnů. Vzhledem k technologii výroby fotoknih v pevných deskách není možné výrobní lhůtu zkrátit.
 

Fotoknihy v pevných deskách můžete objednat v provedení KLASIK a PREMIUM.
KLASIK -  fotokniha tištěná na papír s lesklou povrchovou úpravou 200g.
PREMIUM - luxusní fotokniha tištěná na papír s lesklou povrchovou úpravou 200g jejíž jednotlivé oásty jsou zušlechtěny UV lakem ve vysokém lesku, aby bylo dosaženo maximálního lesku, díky kterému dostanou Vaše fotografie nový rozměr.

Formát: A4 na výšku, A4 na šířku, 21x21 cm, 30x30 cm. (u vybraných motivů můžou být k dispozici pouze určité rozměry)
Vazba: Kovová kroužková vazba, lepená vazba V2 (měkké desky - paperback), lepená vazba V2 (pevné knižní desky).
Počet stran: Kroužková kovová vazba: 12 až 80 stran, Pevné knižní desky: 28 až 132 stran.

Informace o produktu: Řada grafických návrhů pro každou příležitost. Velké množství pozadí, scrapbooků a rozvržení stran, tak aby jste mohli využít všechny vaše fotografie. Máte fotografie různých formátů, velké a některé malé? Žádný problém, určitě si vyberete vhodné rozvržení, tak aby Vaše fotokniha působila profesionálním dojmem. Každou fotografii či stránku můžete opatřit individuálním popiskem.

Expediční doba: obvykle 5 až 7 pracovních dnů. Vzhledem k technologii výroby fotoknih v pevných deskách není možné výrobní lhůtu zkrátit.

Vaše vzpomínky a zážitky jsou pro nás na prvním místě. Proto se u nás setkáte s individuálním přístupem.

Nenašli jste rozměr, či produkt který byste rádi? Nevadí, kontaktujte nás na emailové adrese: obchod@123print.cz a připravíme Vám individuální nabídku.