logo 123print

Výdejní místo: Panuškova 1299/2, 140 00  Praha 4 - Krč                      Telefon: (+420) 296 114 911, 731 142 957,  E-mail: obchod@123print.cz 
Provozní doba výdejního místa: všední dny 9:00 - 17:30.

Inspirace

Nechte se
inspirovat

Svatba

Svatba patří mezi nejkrásnější momenty života. Vytvořte si ze svatebních fotografií fotoknihu, ve které si uchováte trvalou vzpomínku z vašeho svatebního dne. Fotografie umí vyprávět. každá nevěsta, která si vede svatební deník ví, kolik času zaberou veškeré přípravy, aby právě ten její den byl dnem s velkým D.

Stačí zaznamenat vše důležité, co se v průběhu svatby stane nebo seznámit fotografa s tím, že chcete zdokumentovat i zdánlivé drobnosti a materiál na vytvoření jedinečné vzpomínky je na světě. 

Fotokniha z Vaší svatby může kromě osobní vzpomínky na začátek společné cesty životem být i originálním dárkem pro Vaše svatební hosty, které tím určitě potěšíte a připomenete jim, že ten úžasný den plný lásky, emocí, štěstí a radosti strávili společně s vámi.

Vytvořit

Vydejte vlastní kuchařku!

Je pro Vás vaření koníčkem? Ukládáte si své oblíbené recepty? Sdílíte fotografie vámi uvařených či upečených pokrmů na sociálních sítích?

Díky fotoknize si můžete snadno a rychle vytvořit mimo jiné i vlastní kuchařku.

Vyberte a sepište své oblíbené recepty, nafoťte uvařené pokrmy a rázem máte originální dárek pro Vaše blízké a známé.

Vytvořit profesionální fotoknihu ještě nikdy nebylo tak snadné. Zkuste to i Vy, bez nutnosti instalace programu pro její tvorbu do Vašeho počítače či mobilního zařízení, on-line tam kde se zrovna nacházíte.

Máme pro Vás připravenou celou škálu témat a předpřipravených grafických šablon, řadu formátů a typů vazeb. U nás si vybere úplně každý.

Vytvořit

Z lásky

Láska má mnoho podob. Cit, který ač pocítíte jen jednou za život, stále stojí za to. Jak ostatně napsal Molière: „Láska činí vynalézavým.“

I vy můžete být vynalézaví a vytvořit své milované osobě jedinečný dárek, který prostřednictvím fotografií ze společně strávených okamžiků může být trvalou připomínkou sdíleného citu.

V naší nabídce fotoknih naleznete řadu designů a rozvržení, díky kterým jej snadno a rychle vytvoříte ať již u příležitosti Svátku zamilovaných (14. února), večera májového v lásky čas nebo v den výročí vaší společné lásky.

…a nezapomeňte, v lásce se fantazii meze nekladou. :-)

Vytvořit

Dovolená

Vrátili jste se z dovolené či cesty za poznáním a je vám líto, že pro vás nezapomenutelná místa a zážitky zůstávají jen datovými soubory v telefonu tabletu nebo na paměťové kartě ve vašem fotoaparátu?

Právě pro vás jsme připravili fotoknihy s tematickým zaměřením na dovolené a cestování.

Díky našim šablonám snadno vytvoříte fotoalbum či cestovatelský deník na profesionální úrovni ve velmi krátkém čase. Dejte svým zážitkům fyzický rozměr a podělte se o ně i se svými přáteli a blízkými.

Vytvořit

Můj první (k)rok

Narození miminka patří k nejkrásnějším okamžikům života. První úsměv, krůčky, společné okamžiky i narozeniny jistě stojí za uchování. Vytvořte si vlastní fotoknihu jako album vzpomínek na nejkrásnější chvíle se svým děťátkem. Tento originální dárek jistě potěší i vaše blízké příbuzné a později i vaše děti, kterým tak můžete zprostředkovat jejich první rok i první krok.

Za pomoci předpřipravených šablon a designů pro holky a kluky je tvorba fotoknihy hračka. Na své si přijdete i v případě, že nejste zastánci klasické modré či růžové varianty.  V naší nabídce naleznete i univerzální šablonu, vhodnou jak pro holčičky, tak pro kluky.

Vytvořit

Portfolio

Dokumentujete si své úlovky, modely či vlastnoruční výrobky? Vedete si oddílovou kroniku nebo dokumentaci soutěžní sezóny? Pro zaznamenání vašich zálib a koníčků jsme pro Vás připravili univerzální šablony, díky kterým snadno a rychle vytvoříte fotoknihu libovolného formátu a tématu. Jediné, co potřebujete, jsou vaše fotografie a případné popisky, kterými můžete obrázky doprovodit.

Vytvořit