logo 123print

Výdejní místo: Panuškova 1299/2, 140 00  Praha 4 - Krč                      Telefon: (+420) 296 114 943
Provozní doba výdejního místa: všední dny 10:00-17:30                      E-mail: obchod@123print.cz 

Fotoobrazy na plátně
Fotoobrazy tištěné na poctivé saténové plátno o gramáži 430g!
Fotoobrazy jsou tištěné s použitím kvalitních a ekologických inkoustových barev bez zápachu na saténové malířské plátno, které je napnuté na dřevěný rám.
Dodací lhůta: obvykle 5 až 7 pracovních dnů

Fotografie na akrylovém skle – jedná se o přímý tisk v nejvyšší HD kvalitě.
Dejte svým oblíbeným fotografiím novou podobu. Ozvláštněte stěnu svého domova, interiér kanceláře či firemních prostor fotografií na akrylovém skle.
Vysoká hloubka a jas barev. Fotografie je přímo tištěná na 4 mm silné akrylové sklo (na jeho spodní stranu) a je opatřen bílou krycí barvou proti poškrábání. V krajích obrazu jsou předvrtané 9ti milimetrové díry pro uchycení ozdobných distančních šroubů, přes které se obraz uchycuje ke stěně.
Fotografie na akrylovém sklu jsou vhodné i do exteriérů.
Dodací lhůta: obvykle 7 až 10 pracovních dnů

TIP: Máte zájem o fotoobraz a nemáte tu správnou fotografii v dostatečné kvalitě? Právě pro Vás jsme připravili možnost zhotovení fotoobrazu s fotografií z fotobanky. Miliony fotografií a grafických motivu od profesionálních fotografů a grafiků z celého světa na jednom místě www.thinkstockphotos.com. Vyberte si fotografii či motiv a napište nám na obchod@123print.cz

Plakáty
Možnost vytvoření vlastního fotoplakátu do rozměru 118,5x175 cm.
Dodací lhůta: obvykle 5 až 7 pracovních dnů

Nenašli jste rozměr, či produkt který byste rádi? Nevadí, kontaktujte nás na emailové adrese: obchod@123print.cz a připravíme Vám individuální nabídku.