S klesající teplotou klesají i ceny Vašich oblíbených fotoproduktů! Fotoobrazy na akrylovém skle - sleva 50%, Nástěnné fotokalendáře "KLASIK" - sleva 30%, Fotoknihy v pevných deskách - sleva 35%, Stolní plánovací fotokalendáře - sleva 20%

Fotokniha

 

Vytvořte si svou vlastní fotoknihu a uchovejte si tak své jedinečné okamžiky. Fotokniha je originální způsob jak snadno zachytit a sdílet své vzpomínky. Proto jsme pro Vás připravili celou řadu originálních návrhů a rozměrů pro každou příležitost. Fotokniha Vám umožní kdykoli si připomenout zážitky z Vaší dovolené či cest, znovu prožít svůj svatební den, uchovat životní okamžiky Vašich dětí, o které se s nimi v budoucnu budete moci podělit. Vaše obrazové vzpomínky ve formě fotoknihy mohou přinést úsměv na tváři nejen Vám, ale i Vašim blízkým. Fotokniha může posloužit jako originální dárek také pro Vaše rodiče, prarodiče, či známé.

Vaše vzpomínky a zážitky jsou pro nás na prvním místě. Proto se u nás setkáte s individuálním přístupem.

Informace o produktu: Řada grafických návrhů pro každou příležitost. Velké množství rozvržení stran, tak aby jste mohli využít všechny vaše fotografie. Máte fotografie různých formátů, velké a některé malé? Žádný problém, určitě si vyberete vhodné rozvržení, tak aby Vaše fotokniha působila profesionálním dojmem. Každou fotografii či stránku můžete opatřit individuálním popiskem.

Dva typy provedení fotoknih:
KLASIK
-  fotokniha tištěná na papír s lesklou povrchovou úpravou 200g.
PREMIUM - luxusní fotokniha tištěná na papír s lesklou povrchovou úpravou 200g jejíž stránky jsou zušlechtěny UV lakem ve vysokém lesku, aby bylo dosaženo maximálního lesku, díky kterému dostanou Vaše fotografie nový rozměr.

Formát: A4 na výšku, A4 na šířku, 21x21 cm, 30x30 cm.

Vazba: Kovová kroužková vazba, měkké desky, pevné knižní desky.

Počet stran: 12 až 132 stran Kroužková kovová vazba – rozsah: 12 - 80 stran Měkké desky: 28 - 132 stran Pevné knižní desky: 28-132 stran.