logo 123print

Výdejní místo: Panuškova 1299/2, 140 00  Praha 4 - Krč                      Telefon: (+420) 296 114 911, 731 142 957,  E-mail: obchod@123print.cz 
Provozní doba výdejního místa: všední dny 9:00 - 17:30.


Videonávody

Nevíte si rady? Shlédněte další videonávody

Fotografování

Měkké desky (formát: A4),
počet stran: 28-132
499 Kč
397Kč
VYTVOŘIT
Snadné vytvoření (formát: A4),
počet stran: 28-132
499 Kč
397Kč
VYTVOŘIT

Fotokniha v měkkých deskách (paperback)

Varianta "Měkké desky" - tato varianta není dostupná pro mobilní zařízení. Oproti "Snadnému vytvoření" lze vkládat více fotografií na jednu stranu, stránky lze libovolně upravovat, přidat pozadí, popisky či scrapbooky.

Tip: 
Více fotografií na jednu stránku vložíte přes ikonu "Přidat obrázek". U nového obrazové pole je možné následně upravovat velikost a umístění.
Text na stránku vložíte přes ikonu "Přidat text"
Výřez fotografie upravíte dvojím poklikáním na fotografii umístěnou na stránce.
Základní rozsah 28 stran rozšířit až na celkových 132 stran. Dvojstranu přidáte pomocí ikony "Vložit stranu". Pro přidání strany je nutné být na 2 popř. další straně vnitřního bloku.
Ikona "Rozvržení" obsahuje předpřipravené možné rozvržení pro danou stranu ve fotoknize.

Varianta "Snadné vytvoření" - nejrychlejší způsob, jak fotoknihu vytvořit. Vše za Vás provede virtuální asistent. Vy jen vyberete fotografie, ze kterých chcete fotoknihu vytvořit a následně si případně upravíte jejich výřezy přes "Oříznout". Ve variantě snadno a rychle není možné na stránku vložit více fotografií. Na každé stránce lze umístit pouze jednu. Virtuální asistent sám rozezná její velikost a zvolí nejvhodnější umístění a grafickou úpravu.

Expediční doba: obvykle do 5ti pracovních dnů. Vzhledem k technologii výroby fotoknih v měkkých deskách není možné výrobní lhůtu zkrátit.

Fotoknihy jsou menšího formátu a to dle zvoleného motivu nejčastěji 21x21 cm, popř. A4 na výšku. Fotokniha má laminovanou obálku (300g leská křída), vnitřní blok (200g lesklá křída) bez povrchové úpravy.

Volitelný rozsah počtu stran.
Základní rozsah 28 stran, lze v průběhu tvorby zvýšit pomocí ikony "Vložit stranu" až na 132 stran. Menší nežli základní rozsah stran (28 stran) není bohužel z technologických důvodů možný.

V základní nabídce naleznete více jak 60 předpřipravených fotoknih. Všechny fotoknihy si můžete upravit dle svých představ. V online editoru máte k dispozici celou řadu dalších pozadí a scrapbooků, takže vámi vytvořená fotokniha může být jedinečná.

Při volbě motivu prosím počítejte s tím, že cca 3 mm zobrazené plochy je použito pro ořez na čistý formát. Uvedená plocha je v online editoru ohraničena červeným rámečkem. Za tímto rámečkem a v jeho bezprostřední blízkosti by neměla být žádná důležitá část motivu či text.